OBJEDNAT VÝŠKOVÉ PRÁCE

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

VÝŠKOVÉ ČISTÍCÍ A ÚKLIDOVÉ PRÁCE HRADEC KRÁLOVÉ


Zorganizujeme provedení komplexní škály výškových a rizikových prácí v hradci králové, pomocí horolezecké techniky, žebříků, lešení a plošin. Veškeré výškové práce od drobných oprav po celkové řešení velkých projektů.

cena výškový prací je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena výškových prací je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu výškových prací.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena výškových prací
  • 1 hodina čištění
    od 590

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba VÝŠKOVÉ PRÁCE HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Činnosti provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu VÝŠKOVÉ PRÁCE poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při VÝŠKOVÝCH PRÁCÍCH si náš tým poradí i s čištěním zákoutí a jiných detailů, toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadou další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933