OBJEDNAT SPECIFICKÝ ÚKLID

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ÚKLID PO STAVEBNÍCH ÚPRAVÁCH A MALOVÁNÍ HRADEC KRÁLOVÉ


Prvotní úklid po rekonstrukci či malování je jedinečná šance jak dodat materiálům jedinečný vzhled a ochranu. Provádíme úklidové práce po řemeslnících, úklid po rekonstrukci bytu nebo před kolaudací domu. Samozřejmostí je odvoz veškerých nepotřebných materiálů, odpadů a nábytku po stěhování, vyklízení a rekonstrukcích.Tato služba je nabízena dle zadání zákazníka a jeho požadavků. Úklidy provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

cena je stanovena dle dodání specifikace úklidu

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ÚKLID PO STAVEBNÍCH ÚPRAVÁCH A MALOVÁNÍ HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena ve dvou variantách. Základní (pravidelný úklid) a generální úklid. Úklidy provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ÚKLID PO STAVEBNÍCH ÚPRAVÁCH A MALOVÁNÍ poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ÚKLID PO STAVEBNÍCH ÚPRAVÁCH A MALOVÁNÍ si náš tým poradí i s vyklizením sklepu, kůlny, garáže či jiných místností a objektů. Stejně tak s odvozem odpadů. A také řadou další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933