OBJEDNAT ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTOR

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTOR HRADEC KRÁLOVÉ


Provádíme úklid komerčních prostor hradec králové a administrativních budov, jako jsou hotely, restaurace, obchodní plochy, kulturní prostory a jiné. Zajišťujeme úklidy kuchyní, restaurací, ordinací a dalších objektů. Úklid může být jednorázový i pravidelný dle dohodnutého rozsahu.

cena úklidu komerčních prostor je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena úklidu komerčních prostor je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu úklidu komerčních prostor.

 • dopravné nad 5km je 5Kč/km
 • Cena úklidu komerečních prostor
 • úklid recepce
  od 290
 • úklid ordinace
  od 990
 • úklid rest. kuchyně
  od 1390

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTOR HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Úklid komerečních prostor provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTOR poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTOR si náš tým poradí i s úklidem recepce i velkých restauračních kuchyní. Tato nabídka má také řadu další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933