OBJEDNAT ÚKLID KANCELÁŘE

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ÚKLID KANCELÁŘE HRADEC KRÁLOVÉ


Provádíme kompletní úklid kanceláří v hradci králové a jejich přidružených prostor (chodba, kuchyňka, wc...) dle našich osvědčených pracovních postupů a s pomocí kvalitních čistících prostředků. Dbáme na bezpečnost práce při úklidech za provozu i mimo pracovní dobu Vaší firmy. Pracovníci mají jednotné uniformy s logem naší společnosti a jsou označeni identifikačním průkazem.

cena úklidu kanceláře je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena úklidu kanceláře je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu úklidu kanceláře.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena úklidu kanceláře
  • úklid kanceláře
    od 290

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ÚKLID KANCELÁŘE HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Úklid kanceláře provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ÚKLID KANCELÁŘE PROSTOR poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ÚKLID KANCELÁŘE PROSTOR si náš tým poradí i s úklidem recepce i kuchyňky. Tato nabídka má také řadu další nadstandardních služeb.

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933