OBJEDNAT ÚKLID FIRMY

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ÚKLID FIREM


Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid firem v Hradci Králové. Naší vizitkou je pečlivost a profesionalita. Pravidelný úklid firmy, zajistí vždy čisté a příjemné prostředí pro Vás, Vaše klienty i zaměstnance. Čistota je vizitkou Vaší i naší firmy. Maximálně se podřídíme Vašim potřebám, času i prostředí tak, abychom nenarušili chod firmy, kanceláří a provozu.

cena úklidu firmy je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena úklidu firmy je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu úklidu firmy.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena úklidu firmy
  • úklid firmy
    od 690

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ÚKLID FIREM HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Úklid firmy provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ÚKLID FIREM poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ÚKLIDU FIRMY si náš tým poradí i s úklidem recepce i velkých celků. Tato nabídka má také řadu další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933