OBJEDNAT ÚKLID DOMÁCNOSTI

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ÚKLID DOMÁCNOSTI HRADEC KRÁLOVÉ


Nabízíme Vám spolehlivé řešení úklidu domácnosti v Hradci Králové. Pravidelné i jednorázové úklidy bytů a domů, provedeme kompletní úklid, mytí oken, čištění koberců a čalounění, zalévání květin, nebo praní a žehlení. Úklid domácnosti zajistíme v čase, jaký vyhovuje Vám.

cena úklidu domácnosti je od 140Kč více v ceníku níže

úklid domácnosti 1+1
od 280

cena rozšířeného úklidu domácnosti je od 280Kč více v ceníku níže

Cena úklidu domácnosti je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu úklidu domácnosti.

 • dopravné nad 5km je 5Kč/km
 • Cena základního úklidu domácnosti
 • úklid domácnosti 1+1
  od 139
 • úklid domácnosti 3+1
  od 279
 • Cena rozšířeného úklidu domácnosti
 • úklid domácnosti 1+1
  od 280
 • úklid domácnosti 3+1
  od 459

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ÚKLID DOMÁCNOSTI HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena ve dvou variantách. Základní (pravidelný úklid) a generální úklid. Úklidy provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ÚKLID DOMÁCNOSTI poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ÚKLIDU DOMÁCNOSTI si náš tým poradí i s vyklizením sklepu, kůlny, garáže či jiných místností a objektů. Stejně tak s odvozem odpadů. A také řadou další nadstandardních služeb.

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933