OBJEDNAT SEKÁNÍ TRÁVY

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

SEKÁNÍ TRÁVY HRADEC KRÁLOVÉ


Provádíme Sekání trávy v Hradci Králové. Posekáme zahradu kolem rodinného domu nebo chaty, posečeme louku a hravě se zvládneme postarat i o léta neudržovaný trávník.Posekanou trávu po sobě samozřejmě uklidíme. Buď ji odvezeme a nebo ji složíme na vámi určené místo. Třeba na kompost a nebo jako hnojivo pod stromky.

cena sekání trávy je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena sekání trávy je stanovena na základě rozsahu prací, míry vzrůstu porostu a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu sekání trávy v Hradci Králové.

 • dopravné nad 5km je 5Kč/km
 • cena sekání začíná od 550 Kč !!!
 • Cena sekání trávy
 • Máte pravidelně sekaný a udržovaný trávník s výškou porostu do 30 cm, který je na rovném terénu bez překážek?
  1m2 sekání
  od 1Kč/m2
 • Máte pravidelně sekaný a udržovaný trávník s výškou porostu do 30 cm se stromy či keři na rovném terénu?
  1m2 sekání
  od 1,20Kč/m2
 • Máte pravidelně sekaný a udržovaný trávník s výškou porostu do 30 cm, který je mírně svažitý či vlnitý a nejsou na něm keře a stromy?
  1m2 sekání
  od 1,10Kč/m2
 • Máte pravidelně sekaný a udržovaný trávník s výškou porostu do 30 cm, který je mírně svažitý či vlnitý a jsou na něm i stromy a keře?
  1m2 sekání
  od 1,90Kč/m2
 • Máte pravidelně sekaný a udržovaný trávník s výškou porostu do 30 cm, který je vlnitý nebo svažitý a jsou na něm stromy a keře?
  1m2 sekání
  od 2,30Kč/m2
 • ,

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba SEKÁNÍ TRÁVY HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. SEKÁNÍ TRÁVY provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu SEKÁNÍ TRÁVY poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při SEKÁNÍ TRÁVY si náš tým poradí i se SEKÁNÍM DOMÁCÍCH ZAHRAD i neudržovaných trávníků a jiných detailů, toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadou další nadstandardních služeb.

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933