OBJEDNAT HODINOVOU MANŽELKU

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

HODINOVÁ MANŽELKA HRADEC KRÁLOVÉ


Naše HODINOVÁ MANŽELKA V HRADCI KRÁLOVÉ zvládne veškeré domácí práce, především pravidelný úklid a chod domácností po materiální stránce. Uvaří, uklidí, vyžehlí a postará se o děti. Potřebná je hlavně tam, kde je čas zákazníka tak cennou záležitostí, že na praní a žehlení prádla či mytí oken zkrátka nemá čas. Naše hodinová manželka je pro takovou domácnost skvělou alternativou.

cena práce hodinové manželky je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena práce hodinové manželky je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu práce hodinové manželky.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena práce hodinové manželky
  • 1 hodina práce
    od 169Kč/hod

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba HODINOVÉ MANŽELKY HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Služby hodinové manželky probíhají v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu HODINOVÉ MANŽELKY poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

HODINOVÁ MANŽELKA nebo náš tým poradí si poradí s jakýmkoliv Vaším požadavkem, toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadu další nadstandardních služeb.

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933