KONTAKT


HKclean s.r.o.

HKclean s.r.o. - spisová značka C 40464 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Vážní 891, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové
IČO: 065 487 09
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 704 339 933

Naše společnost poskytuje kompletní úklidy komerčních i soukromých prostor.

Spektrum našich služeb je široké a jednotlivé úklidové práce se vždy řídí přáním a požadavky našich klientů. Nabízíme každodenní i jednorázové úklidy bytů, domů, kanceláří i jiných administrativních, kulturních či obchodních prostor. Dále standardně nabízíme mytí oken, výloh, čištění podlah, koberců a čalounění.

Na kvalitu našich služeb se můžete vždy spolehnout. Používáme profesionální čistící a konzervační prostředky, šetrné k životnímu prostředí a moderní techniku. Metody čištění máme ověřeny dlouholetými zkušenostmi v oboru. Naši pracovníci jsou pravidelně proškolováni a vzděláváni v oboru. Ke každému prostoru a zákazníkovi přistupujeme individuálně k dosažení maximální spokojenosti.

Členové našeho týmu jsou profesionálové v oboru, mají zkušenosti s úklidem na místech s největšími hygienickými nároky jako jsou nemocnice, kliniky, školní kuchyně apod. K Vašim požadavkům přistupujeme individuálně a s ochotou vždy najít to nejlepší řešení. Kontaktujte nás pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů či vyhotovení cenové nabídky zdarma do 24 h.

Úklidy provádíme vždy dle časových možností a přání zákazníka.

Pro více informací nás kontaktujte na telefonu 704 339 933 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933