OBJEDNAT MYTÍ OKEN

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

MYTÍ OKEN A VÝLOH HRADEC KRÁLOVÉ


Víme jak správně na mytí oken v hradci králové skutečně kvalitně, efektivně, beze šmouh a bez mlžení. Provádíme také mytí okenních rámů, parapetů a dalších součástí oken. Myjeme okna v bytech, domech, firmách a jiných objektech. Dáváme oknům a výlohám ochranu proti mlžení.

cena mytí oken je od 20Kč/m2 více informací v ceníku níže

Cena mytí oken a výloh je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu mytí oken a výloh.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena mytí oken a výloh
  • 1m2 mytí
    od 20Kč/m2

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba MYTÍ OKEN A VÝLOH HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Mytí oken provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu MYTÍ OKEN A VÝLOH poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při MYTÍ OKEN A VÝLOH si náš tým poradí i s čištěním rámů a parapetů, toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadou další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933