OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A ČALOUNĚNÍ

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A ČALOUNĚNÍ HRADEC KRÁLOVÉ


Čištění sedaček a čalounění v hradci králové. Perfektně vyčistíme sedačky a čalounění, koberce, textilní povrchy, pohovky, křesla nebo polštáře a matrace. Díky hloubkovému čištění odstraníme roztoče, parazity a plísně.

cena čistění sedaček a čalounění je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena čistění sedaček a čalounění je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu čistění sedaček a čalounění.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena čistění sedaček a čalounění
  • 1m2 čištění
    od 39Kč/m2

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A ČALOUNĚNÍ HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném čištění. Čištění sedaček a čalounění provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A ČALOUNĚNÍ poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A ČALOUNĚNÍ si náš tým poradí i s hloubkový čištěním textilních vláken, čištěním sedačkových zákoutí, lemováním a jiných detailů, toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadou další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933