OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ


Čištění koberců v hradci králové. Perfektně vyčistíme koberce, textilní povrchy, pohovky, křesla nebo polštáře a matrace. Díky hloubkovému čištění interiérů odstraníme roztoče, parazity a plísně a jiné nástrahy.

cena čistění koberců je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena čištění koberců je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu čištění koberců.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena čištění koberců
  • 1m2 čištění
    od 39Kč/m2

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Čištění koberců provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ si náš tým poradí i s čištěním zákoutí, lemování a jiných detailů toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadou další nadstandardních služeb.

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933