OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Vložte jméno
Vložte telefonní číslo
Vložte email Vložte správný email
Prosím zadejte objednávku

Zaškrtnutím prosím potvrďte, že jste fyzická osoba a že souhlasíte se zpracováním Vámi dobrovolně poskytnutých osobních údajů. K účelu zpracování poptávky či objednávky, dle zásad GDPR.

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRŮ HRADEC KRÁLOVÉ


Čistíme interiéry v Hradci Králové rychle, spolehlivě a efektivně. Do této služby spadá čištění koberců, čištění čalounění, čištěné sedaček, čištění matrací a jiných interiérových povrchů.

cena čistění interiéru je stanovována individuálně více informací v ceníku

Cena čistění interiéru je stanovena na základě rozsahu prací, míry znečištění a dle požadavků zákazníka. Náš tým pracuje rychle, efektivně a spolehlivě. Můžeme Vám proto nabídnout skvělou cenu čistění interiéru.

  • dopravné nad 5km je 5Kč/km
  • Cena čištění interiéru
  • 1m2 čištění
    od 39Kč/m2

Vše precizně a dokonale. Každou zakázku posuzujeme individuálně a specifikujeme vždy ke spokojenosti klienta.

Služba ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU HRADEC KRÁLOVÉ je nabízena jako služba na objednávku či smluvní dohodou o pravidelném úklidu. Čištění interiéru provádíme v takovém čase a rozsahu jaký vyhovuje Vám. Tato služba zahrnuje plný servis pro maximální komfort.

Službu ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU poskytujeme především zákazníkům ve městech - HRADEC KRÁLOVÉ, Pardubice, Chrudim, Jaroměř, Hořice, Holice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška a v celém Královehradeckém kraji.

Při ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU si náš tým poradí i s čištěním rámů, futer a parapetů a jiných detailů, toto je zahrnuto v ceně za služby. A také řadou další nadstandardních služeb.

Joomla Plugins

Hledáš seriózní práci v Hradci Králové? Pojď pracovat k nám. Koukni se na volné pozice zde nebo volej na +420 704 339 933